شرکت مهندسی فیدارسازان آروین به عنوان تامین کننده تجهیزات صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی و صنعت ساختمان فعالیت خود را از حدود 15 سال پیش آغاز کرده و در پروژه هایی از قبیل فازهای مختلف پارس جنوبی، پتروشیمی های زیر مجموعه هلدینگ خلیج فارس و پالایشگاه های نفت و گاز همکاری های مستمر داشته است.

شرکت مهندسی فیدارسازان آروین (FIDSACO) به عنوان شرکت هلدینگ در زمینه تهیه و تامین تجهیزات صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی با شرکت های تولید کننده و تامین کننده داخلی و خارجی همکاری های مستمر دارد.

ارائه خدمات تامین کالای این گروه از سال 1385 با راه اندازی 3 شعبه فروشگاهی در بازارهای تهران آغاز شده و با تامین اقلام مورد نیاز بسیاری از شرکت های فعال در زمینه انرژی، نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و … تا به امروز ادامه پیدا کرده است.

در ادامه با توجه به نيازهاي بازار و با هدف ورود به بازارهاي جهاني اقدام به تاسيس و ادامه فعاليت به صورت شرکت حقوقي از سال 1394 نموده است. اين مجموعه هدف خود را جلب رضايت متقاضيان با تامين به موقع کالاهاي درخواستي و با کيفيت مناسب قرار داده است، لذا با اعتقاد به چهارچوب تعريف شده در خصوص رضايتمندي مشتريان و ارتقاء خدمات بيشتر، فعاليتهاي خود را در تامين اقلام زير دنبال مي کند:

  • تامین لوله های کربن استیل و آلیاژی در سایزهای گوناگون با ضخامتهای متفاوت به صورت استوک در داخل و تامین از برندهای خارجی همراه با تحویل در محل پروژه.

  • تامین شیرآلات صنعتی، اتصالات و انواع تجهیزات مربوطه به صورت استوک در داخل و تامین از برندهای داخلی و خارجی همراه با تحویل در محل پروژه.

  • تامین پیچ، مهره، استادبولت و انکربولت از تولیدکنندگان داخلی و خارجی.

  • تامین الکترودها و سیم جوشهای تخصصی از جمله استنلس استیل، مونل، اینکونل و سوپرآلیاژها با برندهای ESAB سوئد، OERLIKON سوئیس، MAGMAWELD ترکیه، RODACCIAI ایتالیا و برندهای حاضر در بازار که به صورت استوک موجود می باشد.

  • تامین و ساخت جرثقیلهای سقفی و دروازه ای با برندهای DEMAG آلمان، GH اسپانیا و جرثقیلهای ضد انفجار با برند STAHL آلمان.

  • تامین ابزارآلات صنعتی و ابزار دقیق از برندهای خارجی.

  • ساخت استیل استراکچر های فولادی به صورت باکس و پایپرک با همکاری شرکتهای توانمند داخلی.

  • همکاری در بخش SEVILLE  و CONSTRUCTION با پیمانکاران ایرانی در پروژه های نفتی و پالایشگاهی.

(لازم به ذکر است تمامی شرکتها و پیمانکاران طرف همکاری با فیدارسازان آروین، در وندور لیست منابع وزارت نفت قرار دارند)